SiirSohbeti.Com-Siir Sohbet Odaları Şiir sitelerimizde en güzel anlamlı aşk şiirleri sevgi şiirleri şiir sevenler için sunulmakta

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mIRC Indir.

Damar Sözler Damardan Sözler


Damar Sözler Damardan Sözler

Damar Sözler Damardan Sözler

Damar Sözler Damardan Sözler Özlerim ben seni seninle bile, Vuslat mı hasret mi adını sen koy, Aşkınla yakıp da düşürdün dile Sevgi mi nefret mi adını sen koy Farklıyız güzelim birbirimizden, Apayrı dünyanın insanlarıyız, Tek suçu sev-ipte yaşamak olan, Bir anlık hevesin kurbanlarıyız Haydi kalk sigaranı unutma burası kapanıyor, Bu saatte bulamayız sigarasız sabah olmuyor

Bazen diyorum ki ne olacak söyle gitsin. Sonra diyorum söyleyince ne olacak, sus bitsin

Yükle yalnızlığının bütün gri bulutlarını sırtıma. Vücudum yağmur sonrası toprak koksun.

Dalında son bir yaprak olmaktır yaşamak ve asi rüzgara direnmektir. Fırtına koparken bile ağız dolusu güle-bilmektir her şeye inat.

Güzel derlerdi çocukken aşka, Sanki uçarmış tutulan aşka, Anlatılanlar başka, Yaşanan başka, Bir daha sevmek için, Heves mi kaldı.

Hangimiz düşmedik bu kara sevdaya Hangimiz sevmedik çılgınlar gibi Süslü aşk kelimeleri yok bizde de, Bakışımız yeter yürekten sevene. Sende haklısın be güzelim, Ben kabuslarla büyüdüm, Hayal kurmak ne haddime. Manzarası sen ol gözlerimin, Her baktığımda yeni mutluluklar göreyim. Çekemezsin kahrımı  Yükün olurum senin

Alıştım mı yokluğuna Vaz mı geçiyorum varlığından… Tedirginim aslında Ya unutursam  Peki ya başkasını seversem? İşte o zaman hayatım boyunca affetmem seni! Sevmek bazen vazgeçmektir. Kimine göre gidenden, Kimine göre kendinden

Dünya’nın en büyük yüküdür Aklı sende olmayanı, Israrla yüreğinde taşımak. Bazen sen bile “vay be!” dersin kendine Tek satırlık adamları nasıl roman yapmışım gönlüme. Bilmem ki karşılaşsak bile hatırlayabilir miyiz birbirimizi Damar Sözler yeniden İkimizde artık bir bankasıyken.

Verdiği umudu geri alan, aldığı ahı da güle güle kullansın!

Yalnızca yağmur yağdığında seviyorum bu şehrin insanlarını; herkesin yüzü ıslak, başları eğik, herkes benim hep olduğum gibi.

Kaçınız, çırılçıplak bedenler karşısında yalnızca gözlere baktınız. Sorsalar, güya hepiniz aşıksınız.

Bilseydim dünyanın keşkelerden kurulduğunu, küçükken ne olmak istiyorsun diye sorduklarında, mutlu olmak istiyorum derdim!

Yalnızca yağmur yağdığında seviyorum bu şehrin insanlarını; herkesin yüzü ıslak, başları eğik, herkes benim hep olduğum gibi.

 

Damar Sözler Damardan SözlerBir cevap bırakın.