muazzam intikam öyküsü


muazzam intikam öyküsü

muazzam intikam öyküsü

muazzam intikam öyküsü Bütün organlarımı bağışladığım için muhtemelen ölümümden sonra beni size bir poşet içinde verecekler. Fazla kurcalamayın. Cesedimi o poşetle toprağa gömüp, üzerime bir ağaç dikilmesini istiyorum. Mezar taşı istemiyorum. Ne cenazemde ne de sonrasında 3’üydü, 7’siydi, 40’ıydı gibi bahaneler ile karnınızı şişirmeyin. Ben siz etli pide yiyin diye ölmedim. Arkamdan dua da etmeyin, yaşarken yapmadığınız iyiliği öldükten sonra yapmayın, yemem. İlla birilerine yemek vermek isterseniz sokak hayvanlarına verin. Bu en net isteğimdir. Hiçbir eşyamı bir tanıdığa vermeyin. Aşevlerine ya da sosyal hizmetlere verin. Beni tanıyanlar bilir, açık sözlüyümdür. O yüzden gönlüm ister ki hepinizden önce öleyim. Sonraya kalıp da kimsenin ölüsüyle uğraşamam. Arkamdan da atıp tutabilirsiniz, rahat olun. Sizinle mi uğraşacağım? Ne güzel ölmüşüm. Ve evet…Hayvanları insanlardan daha çok seviyorum.”

Siyah elbisenin ardındaki muazzam intikam öyküsü; Prens Charles’a katıldığı televizyon programında İngiliz gazeteci Jonathan Dimbleby, evlilikleri boyunca Diana’ya sadık kalıp kalmadığını sorar. Prens, “Kesinlikle sadıktım!” der.
Dimleby’nin bu cevap karşısında ikna olmadığı öylesine bellidir ki, ikinci sorusunu yöneltir: “Emin misiniz?”
“Evet” yanıtından sonra birkaç saniye
duraklayıp konuşmaya devam eder: “İlişkimiz onarılamayacak noktalara ulaşana kadar sadıktım.” der
Aynı gün bir etkinliğe katılacak olan
Lady Diana stil danışmanına daha önce giymek için hazırladığı Valentino elbiseyi giymeyeceğini söyler.
Daha önce fazla gösterişli bulduğu için giymeye cesaret edemediği, gardırobunda
3 yıl boyunca asılı duran vücut hatlarını kusursuz gösteren Christina Stambolian tasarımı kraliyet kurallarına aykırı olan
bu siyah elbiseyi giyer.
Sergi alanına yaklaştığında arabadan erken iner. Zarif kıyafeti, gösterişli takıları ve tüm özgüveniyle yol boyunca yürürken bu kare çekilir.
Ertesi gün manşetlerde Prens Charles’in röportajı değil, Diana’nın kıyafeti ve zerafeti
yer almaktadır.
Bu kıyafet seksi bir kıyafetin ötesinde, Lady Diana’nın ortaya koyduğu net tavrın ve dik duruşun, tasarıma bürünmüş hali, hatta gelmiş geçmiş en güçlü intikam elbisesi olmuştur.
24 yıl önce Prenses Diana aramızdan ayrıldı. Saygı ile anıyoruz..

Tüm çocukların, yaşı kaç olursa olsun hala biraz çocuk kalanların, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun.

muazzam intikam öyküsü

muazzam intikam öyküsü

muazzam intikam öyküsüBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir